zola08 legutóbbi tevékenysége

  • zola08 válaszolt a Kibeszélő : Amiszosz témában.
    Bocsika de mondtam bárhol is hogy nem teszteltem le dolgokat? XD :D Olyan naívak vagytok xd azt hiszitek hogy egy egy ilyen képsor engem...
  • zola08 válaszolt a Kibeszélő : Amiszosz témában.
    Járj szépen utána xDD nem képzeled ha esetleg véletlen nem ismeritek akkor segítek nektek? chh hülye nem vagyok XD Próbálod bemesélni...
  • zola08 válaszolt a Kibeszélő : Amiszosz témában.
    Nem kell veletek játszani egy csapatban ahhoz hogy tudhassunk rólatok dolgokat, de ne aggódj van amiről azért tudok mert az illető...
  • zola08 válaszolt a Kibeszélő : Amiszosz témában.
    ohh ne aggódj sok mindenről tudok az elmúlt pár évből ilyen formában láttam én is szép dolgokat mióta ezek a csodás emberek köztünk...
  • zola08 így reagált Egytucat bejegyzésére a(z) Kibeszélő : Amiszosz témában: Like Like.
    Két konkrét dolgot ehhez. 1. iotán feltörték az egyik vezetőnk fiókját és nyomtak neki újraindítást. Másnap a support akcióba lendült és...
  • zola08 válaszolt a Kibeszélő : Amiszosz témában.
    És vajon ok nélkül lettetek reportolva? Olyan téren cseszettül jogosan mint a huzat xDDD aki játszott a csodás méltán híres "nagy"...
  • zola08 válaszolt a Kibeszélő : Amiszosz témában.
    Hát cáfold nyugodtan de gondolom, másik bizonyítékok is voltak amelyekről esetleg nem tudsz és akkor már nem is cáfolható meg az...
  • zola08 így reagált Egytucat bejegyzésére a(z) Kibeszélő : Amiszosz témában: Like Like.
    3 sziget ilyen, amit néztem, aztán lehet van több is. Persze, lehet a mellette lévőn csodázni, de a végjátékban nem mindegy, hogy hol...
  • zola08 így reagált oldfox bejegyzésére a(z) Kibeszélő : Amiszosz témában: Like Like.
    Lényegében jól látod a dolgot, tényleg így működik nagyjából.
  • zola08 válaszolt a Kibeszélő : Amiszosz témában.
    Alapvetően attól mekkora bűnt követett el a játék avagy a support irányában. A kis bűn is lehet nagy bűn ha többször is el van követve...
  • zola08 így reagált Bazsiur bejegyzésére a(z) Kibeszélő: Mitikus tyúk 2024 témában: Like Like.
    Sokat játszom telóról,böngészősen is,nem szokott komolyabb gondot okozni az event használat telón. Olyankor nem látszik az eventes...
  • zola08 válaszolt a Kibeszélő: Mitikus tyúk 2024 témában.
    Sajnálom :( és nincs mit, max azt tudom javasolni amit mi csináltunk a haverokkal mikor nem volt gép vagy valami, akkor mobilon be a...
  • zola08 így reagált walker 1 bejegyzésére a(z) Kibeszélő: Mitikus tyúk 2024 témában: Like Like.
    Sajnos nem látom! Akkor ez is kuka..! Köszönöm szépen a segítséget!
  • zola08 válaszolt a Kibeszélő: Mitikus tyúk 2024 témában.
    Csak böngészőn keresztül fogod tudni használni, ha az új mostani applikációban nem látod az eventet (legalábbis én más opciót nem tudok)
  • zola08 válaszolt a Kibeszélő: Mitikus tyúk 2024 témában.
    ohh értem
Fent