Keresési eredmények

  1. Kibeszélő : Amiszosz

    Bocsika de mondtam bárhol is hogy nem teszteltem le dolgokat? XD :D Olyan naívak vagytok xd azt hiszitek hogy egy egy ilyen képsor engem zavar? :D Igen bevallom megnéztem ezt azt én is de többnyire a csodás kis kíváncsiságok végett, ugyanis ti ettől hatásosabbakat használtatok xd Mire volt jó az...
  2. Kibeszélő : Amiszosz

    Járj szépen utána xDD nem képzeled ha esetleg véletlen nem ismeritek akkor segítek nektek? chh hülye nem vagyok XD Próbálod bemesélni hogy én vagyok a legnagyobb csaló a gamebe? :D :D :D ilyet se kaptam még xDD el is küldöm pár embernek hogy jót röhöghessenek ők is :D azt nem tagadom hogy tudnék...
  3. Kibeszélő : Amiszosz

    Nem kell veletek játszani egy csapatban ahhoz hogy tudhassunk rólatok dolgokat, de ne aggódj van amiről azért tudok mert az illető játszott veletek és érdekes dolgokat tudott egyik másik ilyen személy mesélni. (megidézni nem fogom, mert nem illik hivatkozni engedély nélkül másik félre.) Aki...
  4. Kibeszélő : Amiszosz

    ohh ne aggódj sok mindenről tudok az elmúlt pár évből ilyen formában láttam én is szép dolgokat mióta ezek a csodás emberek köztünk vannak :D a 4 órás tiltáshoz nem mondok sokat mert azért az is sok mindentől függ sajnos de igen tudom jól hogy milyen jó bannok voltak vannak láttam érdekes...
  5. Kibeszélő : Amiszosz

    És vajon ok nélkül lettetek reportolva? Olyan téren cseszettül jogosan mint a huzat xDDD aki játszott a csodás méltán híres "nagy" meikesek ellen az olyan jól tudja hogy multiztok, botoztok, és még egymás accjába is belépkedtek, ha arról van szó mint a huzat... És ezek azok a dolgok amiket...
  6. Kibeszélő : Amiszosz

    Hát cáfold nyugodtan de gondolom, másik bizonyítékok is voltak amelyekről esetleg nem tudsz és akkor már nem is cáfolható meg az említett probléma :D ugyanis a fiókhelyettesítés az alapból is elég nagy bűn xD De tudok még jobbat ha most erre szerzett bizonyítékot a supp akkor felmerül az is hogy...
  7. Kibeszélő : Amiszosz

    Alapvetően attól mekkora bűnt követett el a játék avagy a support irányában. A kis bűn is lehet nagy bűn ha többször is el van követve pl.. Ha jól tudom alapvetően többször sima bannt osztogat a supp és ha már másodjára harmadjára se volt elég és érthető akkor képesek támadható bant adni majd...
  8. Kibeszélő: Mitikus tyúk 2024

    Sajnálom :( és nincs mit, max azt tudom javasolni amit mi csináltunk a haverokkal mikor nem volt gép vagy valami, akkor mobilon be a sima böngészőbe és az event erejéig beléptünk és utána azt hagytuk is, mert macerásabb lett volna onnan játszani mint appból. Ez egy alternatíva amit mi...
  9. Kibeszélő: Mitikus tyúk 2024

    Csak böngészőn keresztül fogod tudni használni, ha az új mostani applikációban nem látod az eventet (legalábbis én más opciót nem tudok)
  10. Kibeszélő: Mitikus tyúk 2024

    ohh értem
  11. Kibeszélő: Mitikus tyúk 2024

    Itt mire gondolsz? Csak ezért beléptem és megnéztem de én nem látok változást az eddigiekhez képest. Már hosszabb ideje ezekkel a nevekkel futottak szegénykék
  12. Kibeszélő: Mitikus Tyúk: 2023

    19.-e + 2 hét avagy 14 nap ha így jobban tetszik szóval húsvét utánra esik pont ha jól számolom
  13. Kibeszélő: Új világ Március

    Szólott a legnagyobb és el is bújott az ágya alá
  14. Kibeszélő: Új világ Március

    Én szívesen látnék 2 akár 3 várossal kezdhetős szervert ismét, magasabb áldás buffosat pl 150-200% áldás termelés stb... Ezeken felül tényleg lehetne némi balance pl: Ha az szf védők erősebbek akkor a tengeri támadók is legyenek erősebbek avagy fordítva. Lehetne akár olyan is, mint azt hiszem...
  15. Kibeszélő: Új világ Március

    Ott az erünnisz használd azt :) Ja hogy azt nem tudod mert nem érted a működését? Az már nem a játék gondja :D egyébként egyetértek abban hogy nonszensz módon vannak kihozva a szerverekre a buffok (Már ha vannak! xdd)
  16. Kibeszélő: Új világ Március

    Ahhoz már játékos se nagyon van hogy akkor nagy különbség legyen a morál melletti "dicsőségbe" ha lenne legalább játékos akkor tényleg többe kerülne nekik mert hát a jobbakkal még a script és arany használata mellett se mindig elegek xdd de hááát ugyebár nincsenek olyan sokan a játszók között...
  17. Kibeszélő: Tükhé szerencsekereke 2024

    És hogy ez engem mennyire is érdekel
  18. Kibeszélő: Tükhé szerencsekereke 2024

    Előletek már ellopták :D úgy voltak vele nem traktálnak titeket ilyen apróságokkal Amúgy meg nem mind1? Végre itt lesz az event aztán goldozhattok egy jót még akkor is ha nem a legjobb event és nem erre vágytatok legalább kaptok eventet xD Amúgy meg minden szerver indítás után 2 héttel már jön...
  19. Varázslat

    Mire gondolsz konkrétan? Egyáltalán még megtisztító varit se tudtál rá dobni vagy rádobtad de mire dobtál volna másik varit már újra volt rajta varázslat? (ha utóbbi jobb esetben képes időt szánni rá és spammeli mindég az összes támadást/ vagy rohadt jó érzéke van és mindig sikeresen ráspammel...
  20. Kibeszélő: Szelümbria

    Sajnos ebben a játékban már annyi minden lett a rossz írányba fejlesztve hogy csak na 10 évig játszottam és az utolsó időben ahogy egyre haladtunk a mai idő felé egyre csak rosszabbá vált a játék mind játékosok szempontjából (az veszi magára akire vonatkozik) "csalóktól kezdve egész szervert...
Fent