Új világ: Chí

  • Témaindító DeletedUser9305
  • Kezdés ideje

DeletedUser9305

Vendég
Világ sebessége : 4
Egységek gyorsasága : 2
Kereskedelem gyorsasága : 3
Éjszakai bónusz : 00:00-6:00
Kezdővédelem : 7 nap
Szövetség max. létszáma : 150
Hódítási rend : Régi
Ostrom minimum ideje : 12 óra
Morál : Van
Istenek száma : 5 (Szokásos poszeidón héra hádész zeusz athén)

Hát aki támogatja az ötletet /írna még valamit annak a válaszait várom kcool
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Ezt most nem lehet eldönteni! A nevét sem mi szabjuk meg, és különben is, most indult a Fí! Majd a következő szavazás alapján eldől. Nem időszerű, nem támogatom!
 

DeletedUser9305

Vendég
Szerintem nem hülyeség... A fí világ meg nem olyan jó...
 

DeletedUser

Vendég
A support 5-6 hónapja elmondta, hogy 4-es sebességű világ nem lesz sajnos. Most is régi foglalású indult, szerintem a következő új foglalásai rendű lesz. Sajnos a világok indítására és azok paramétereire a játékosoknak elég kevés ráhatásuk van.
 

DeletedUser9302

Vendég
Tisztelt kristof*59*!

Ezzel az "ötleteddel" elég sok probléma van. Itt az Ötletek fórumban fel-fel bukkannak a paraméteres ötletek.
Az első probléma a leendő szerver neve. Chí betű tudtommal nem volt a görög ABC-ben (javíts ki ha tévedek).
A következő probléma, ami nem lehetséges az a szerversebesség. 4-es sebességről letett Magyarország, Szigma nyitása után.
A Support érthetően kifejtette, hogy eddigi állásfoglalásuk szerint nem lesz módjuk 4-es világsebességgel szervert indítaniuk.
Azt, hogy miért döntöttek így arról a Supportot kell meginterjúvolnod, bár valószínű erről az InnoGames vezetősége döntött így nem tudnak érdemleges választ adni.
A következő probléma az, hogy ezek a paraméterek a te véleményedet tükrözik. Az viszont mindenkinek a magánügye milyen szervert szeretne, nem kell publikálni.
A jövőbeli szerverek paramétereibe szinte semmi beleszólásunk nincs.
Annyit tehetünk, hogy szavazást nyitunk a fórumon. Ellenben a Supportnak nem kötelessége ezt figyelembe vennie (bár az elsőt ami nagyjából tükrözte az igényeinket azt elfogadtatták a vezetőséggel [egy helyen az egység sebességben volt változtatás/2-es lett a szavazás eredménye 3-as lett a paraméter/Üpsilon szerver]).
 

DeletedUser

Vendég
Chí betű van a görög ABC-ben.

Mellesleg a legújabb argentin szerver 4-es sebességű, nem igazán világos nekem, hogy miért "nem lesz módjuk" 4-es világsebességgel szervert indítani. Na mindegy. :)
 

DeletedUser9305

Vendég
Szerintem jó lenne egy gyors szerver. :D Na mindegy További szép napot :D
 

DeletedUser9305

Vendég
Legalább volt egy ötletem amit jobban esett kiírnom :D de hát ha nem tetszik meg nem támogatná a support mindegy
 

DeletedUser9302

Vendég
Chí betű van a görög ABC-ben.

Mellesleg a legújabb argentin szerver 4-es sebességű, nem igazán világos nekem, hogy miért "nem lesz módjuk" 4-es világsebességgel szervert indítani. Na mindegy. :)

Tudtommal az ógörögben nincsen, ezért írtam ki.
Ha emlékszel Szigma nyitása után a Support kijelentette, hogy nem áll módjukban 4-es szerversebességgel világot nyitni.
Arra hivatkoztak, hogy a magyar piac kicsi egy 4-es világsebességű szerverhez, mivel azok hamar elnéptelenednek.

Emellett szerintem leginkább a pénzzel van a probléma, mert jobban megéri lassú világot nyitni, ahol fogynak a gyorsítók, mint egy gyorsat, ahol leginkább csak a helytartó fogy.
 

DeletedUser10129

Vendég
A legújabb argentin világ valóban 4-es sebességű. Jelenleg ~2900 játékossal. Azaz a magyar piac mérete maximum "gazdasági" tekintetben nem ér fel az egyébként állandó csőd helyzetben lévő argentinnal...

Megmondták kerek perec, hogy 3-as sebességű világ a maximum. Az új világ kérdésében pedig azt vallom, hogy a neve cseppet sem érdekel, csak induljon. Én is gyors világot szeretnék, új foglalási renddel. A világsebesség ha a következetesség útján indulunk el lassú lesz, a foglalási rend azonban helytálló lehet. Mindemellett az 5 istenes igény abszurdum, mivel a hősi világok "bónusz opcióinak" olvadásával az Én olvasatomban a 6 isten immár magától érthetődő, továbbiakban nem vet fel kérdéseket.
 

Gitta72

Member
Sziasztok

A következő szerver neve chi lesz. Jól látható nem csak a profilon amit ide feltett az előttem szól, hanem az ügyfélszolgálat oldalán is megtalálható már... Erre szokták azt mondani, hogy az a teszt szerver. Ez után fog majd az "éles" szerver is indulni... Legalábbis eddig így történt... Hogy ez mikor lesz az változó, volt, hogy két héttel később már indult, hogy az ügyfélszolgálat oldalán megjelent, volt hogy csak 1 hónappal később... Viszont ha valamilyen paramétereket preferál valaki akkor azt egy szavazásnál lehet megtenni... Ha elég sokan és elég aktívan jelzik ezt akkor biztos vagyok benne, hogy meg lesz az eredménye is...
 

Moira

Ex-CM
Központi döntés, hogy nem lehet 4-es sebességű szerver. Vannak döntések, amit egyszerűen el kell fogadni. Volt már 4-es sebességű szerver, ám a legtöbb embernek túl gyors és így a szerver hamar kihal. Ez nem a legkedvezőbb. Nem tudom, hogy Argentinában pont mi van, de a legtöbb általam is ismert Grepolisban nincs 4-es szerver, ahol pedig van, ott "haldoklik".

A játékosok véleményét próbáljuk a lehető legnagyobb mértékben figyelembe venni. Olyan volt már, hogy azt mondtuk, most épp nem tudjuk figyelembe venni, de a következő világ már leképzi a kéréseket. Ilyenkor a második világgal be is tartottuk ezt. Ha konkrét kéréssel fordulnak hozzánk, amit sokan támogatnak, akkor mindent megteszünk, hogy ez megjelenjen a játékban.

Ugyanakkor a véleményét (ameddig kulturált formában teszi valaki) mindenki kifejtheti, ezzel nincs az ég világon semmi baj. Hiszen néha egy-egy ötletből fakadó beszélgetés során merülnek fel érdekes gondolatok, kérdések, javaslatok.
 
Fent