Új világ

DeletedUser

Vendég
Én pont az ellenkezőjét véltem felfedezni. Új foglalási rendben egyedül el tudtam foglalni bárki városát, de a régiben szinte lehetetlen a szövetség nélkül. A régiben nagyon sok minden függ a szerencsétől. Köztudott, hogy a játékban gyakorlatilag balansz nincs, a védők hatalmas előnyt élveznek. Ez az előny az új rendnél annyira nem volt eget rengető, de a régi típusú világokban ezzel könnyebben vissza lehet élni.
Nem értem, hogy mi értelme volt egy gyorsított hősök világát újból létrehozni.
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok.

Tudja valaki mikor lesz Gp map ezen a szerveren?

Köszönöm
 

DeletedUser5060

Vendég
Tökéletesen igazad van.
Kicsiknek esély? Nulla morálnál? :D
Bejutni még csak-csak ... de bent maradni :S
Ja és valahogy a munkahelyünket sem a grepohoz találták fel. Nem is értem, hogy miért nem rajong egy állami cég, ha én munka közben gerpózom :OOO
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Tekintettel arra, hogy Epsilon szerver megszűnik, ezért lett létrehozva ennek a mintájára egy másik, a játékosok nagy számú kérése alapján. A következő világ már nem lesz ilyen gyors.


Grepoils map oldalt nem az InnoGames üzemelteti, így erre a kérdésre annak rendszergazdája tud választ adni.
 

DeletedUser

Vendég
Nem igazán tudom hová való ez a kérdés, majd igazítsatok el, ha nem ide.

Tehát: Mennyi az időzítés elleni szabály tűrése Nű-n?
Mintha nem +/- 10 másodperc lenne..

Az is érdekelne, hogy ez hiba, avagy szándékosan riasztják el a játékosokat? :)
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok.

Nekem tetszik a . Szerintem kell egy ilyen világ is.
Jó játékot kívánok. :rolleyes:
 

DeletedUser

Vendég
Nagyon nagy csalódás lett,a régi foglalási rendre gondolok.Jó lenne azért látni valamiféle statisztika jelentést ahol látszik hogy sokan még a régi foglalást kérik.Mikor új szerver fog indulni,az új foglalásos lesz,viszont biztos fene lassú és---á,na mindegy,ahogy mondani szokták,fogadd el ami van,vagy ne játsz.
 

DeletedUser1598

Vendég
Bandybaa: Annak annyi kéne lennie, ha úgy veszed észre, hogy enm annyi, és nagyon eltér, akkor ebben csak az ügyfélszolgálat segíthet...
 

DeletedUser

Vendég
Nagyon nagy csalódás lett,a régi foglalási rendre gondolok.Jó lenne azért látni valamiféle statisztika jelentést ahol látszik hogy sokan még a régi foglalást kérik.Mikor új szerver fog indulni,az új foglalásos lesz,viszont biztos fene lassú és---á,na mindegy,ahogy mondani szokták,fogadd el ami van,vagy ne játsz.

Eredetileg is a régi foglalási rend volt. És Epszilonon is az volt (tudtommal Nű az Epszilon helyére/mintájára lett nyitva)
Az újban sokkal nehezebb egy aktív játékost befoglalni.
 

DeletedUser

Vendég
A szerver eredetileg 30 másodperces véletlen változóval volt ellátva támadáskor/támogatáskor, ezt vissza lett állítva 10 másodpercre.
 

DeletedUser

Vendég
Várható esetleg új világ mostanában?Tudna valaki rá választ adni?
 

DeletedUser

Vendég
Bocs, ha ünneprontó (avagy ünnepokozó :D) vagyok, de előfordulhat, hogy mostmár lassan újabb szervert nyitnak, mert már csak két szerverre lehet regisztrálni (ha Achilles-t nem nézzük), ami elég gyenge felhozatal.

De mielőtt bárki is kész tényként venné ezt, ez pusztán feltételezés, nem kapok senkitől belső információkat!
 

DeletedUser

Vendég
Azért szerettem volna tudni, mert ha közeljövőben nyitnak, akkor nem lépek be feleslegesen a Nű szerverre.
Ki tud itt érdemleges választ adni, vagy kihez kellene ilyen kérdésekkel fordulni?
 

DeletedUser

Vendég
Ezzel kapcsolatban nem tud nagyon senki sem érdemleges választ adni, max. találgatás lehetséges.

Beregisztrálhatsz Nű-re attól még, ha meg lesz új szerver, legfeljebb eldöntöd, melyiken maradsz.
 

DeletedUser

Vendég
Nagyon király lenne egy új világ,alig várom már,szivesen beeregisztrálnék. :)
 

DeletedUser8286

Vendég
Én is várom már... Végre egy szerver amit az elejétől kezdve játszhatnék
 

DeletedUser8143

Vendég
Az angol és a német Grepolison elég rendszeresen indul új világ, aki az elejétől akarja játszani, tessék odamenni! Itt nincs akkora igény, hogy minden második nap új világot kelljen indítani.
 

DeletedUser8286

Vendég
Már több, mint 3 hónapja indult a Nű azaz, nem minden második nap. Az igényt pedig csak akkor itélhetnéd meg, ha előtte felmérést végeznél, addig a te véleményed is csak egy a több ezer közül.
 

DeletedUser

Vendég
A NÜ világ sem aratott nagy sikert.. :(
Véleményem szerint.. egy amolyan Epsilon gyorsaságú.. világ, nagyban meghozná sok ember játék kedvét.
Bocs a kritikáért.. :mad:
 
Fent